Canlı Destek Sistemi - JivoChat

Teknoloji, Web Tasarım

02 Nisan 2018

Eğer web sitenizde kullanıcılar ile etkileşim içerisindeyseniz kullanıcılar her zaman için kolay bir şekilde sizinle iletişim kurmak ister. Çağımızda iletişim kurmanın en basit yolu mesajlaşmaktır. İnsanlar özellikle kullanılan mobil aplikasyonlar nedeni ile en kolay yol olarak mesajlaşmayı tercih ediyor. İletişimi kolaylaştırmak için çoğu web sitesi canlı mesajlaşma ve destek talebi sunabilmeye imkân sağlayan yazılım arayışı içerisinde oluyor. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda sizlere canlı destek yazılımını tanıtmak isterim. Uygulamamızın adı JivoChat. JivoChat'i diğerlerinden ayıran özelliği ise, farkının sadece bir kaç madde ile sınırlı olmaması.  

jivo chat uygulaması

JivoChat, kullanıcı ile kolay etkileşim kurmanızı sağlıyor. Bence en önemli özelliği ise; uygulamanın mobil uygulama ile yönetiliyor olması.  Bu sayede nerede olursanız olun öngörülen tahminlere göre cevap verme süreniz 15 saniyeyi geçmeyecek. Ne kadar hızlı geridönüş sağlarsanız, bu sizin için o kadar iyi demektir. Günümüzde kullanıcıların en çok mobili tercih etmesindendir ki JivoChat mobil uyumu tam anlamıyla başarılı bir şekilde sağlıyor. 


jivoChat CRM entegrasyonu


En iyi özelliklerini şöyle sıralayabilirim.

 Eğer bir CRM kullanıyorsanız JivoChat, CRM programları ile entegre olabilmenizi sağlıyor. JivoChat, Wordpress, Opencart gibi yazılımlarla kolay bir şekilde entegre olabiliyor.  

(tamamen uyumlu entegre olabilen CRM yazılımları: WordPress, OpenCart, Shopify, Bitrix24, Joomla, amoCRM, ecwid) 

Kullanıcının hangi anahtar kelime ile, hangi arama motorundan geldiğine kadar detaylı bir bilgi sunuyor. Böylelikle, kullanıcılara daha faydalı şekilde ulaşabileceksiniz. 

Mesaj yazarken yazım denetimi yaparak, kelimeleri doğru bir şekilde yazmanızı sağlıyor.

Sohbet geçmişini e-posta yoluyla istediğiniz adrese kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. 

Kullanıcıya dosya aktarımı gönderebiliyorsunuz, bu türlü kullandığınız belgeleri kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. 

Kullanıcıların doldurduğu form sayesinde JivoChat üzerinden geri arama yapabilme imkanı. Tabii arama için bir ücretlendirme var, ancak fiyatları gayet uygun.

Departmanlar oluşturarak müşteri temsilcilerinizi ayırabilirsiniz. Ayrıca 5 kişiye kadar ücretsiz kullanabilme imkanı da sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanacağınız sürümde diğer destek sistemleri gibi çok kısıtlayıcı değil.

Telegram, viber veya facebook messenger grup sohbeti oluşturup bunu JivoChat'e entegre ederseniz eğer, kullanıcının yazdığı mesajlar JivoChat içerisine özel olarak düşecektir. Böylelikle grup mesajlaşmasından yaptığınız reklamlarla ilgili olarak soru sormak isteyen olursa, onlarla doğrudan iletişim kurabileceksiniz.  

JivoChat_istatistiksel

Sorun yaşamadan kolay bir şekilde kullanıcılarla etkileşim kurmak istiyorsanız, JivoChat uygulamasını sizlere önerebilirim.

İndirmek ve İncelemek için Buraya Tıklayabilirsiniz.